Penis Büyütücü Şikayetleri

Kötü Yorumlar.

Her zaman her şey iyi olamaz , Müşteriler ve kullanıcılar bazende şiakeyetlerini dile getirir.

Penis Büyütücü şikayet

ŞikayetlerPenis büyütücü ürünler hakkında şikayetler bu aralar revaçta ,Peki Neden?


Erkeklerin en çok internetten alışveriş yaptığı alanlardan biride +18 ürünler. Prezervatifi bile gidip eczaneden almak yerine internetten sipariş etmek daha kolaya geliyor. Gerçi Getir uygulamasının hizmet verdiği yerlerde bu sorunda kalmadı kapınıza kadar 10 dakikada getiriyor. Şikayetin bu kadar çok olmasının sebebi ise talebinde bu orantıda çok olmasından kaynaklanıyor. Kolay yoldan para kazanmayı hedefleyen bazı alçak meslektaşlarımız bu sektörde herkesin işine leke sürmekte. +18 ürünlerde alışverişi yaptığınız site bazen size boş paket hatta kredi kartı ile ödediyseniz boş paketi bile yollamaya biliyor. birde en çok dile getirilen olay ben A ürününü istedim bana B ürünü geldi genelde gelen ürün aldığınızdan daha ucuz olan bir ürün oluyor. Neden bu oluyor ; bu tip kötü hizmet aldığınız cep telefonu aldığınız veya bir çamaşır makinesi aldığınız gibi gidip hakkınızı resmi makamlarda kolayca aramaya çekiniyorsunuz ve bu da bu ahlaksızlara daha da fazla güven vermekte. Fakat bu muameleye maruz kaldığınızda hakkınızı aramaktan çekinmeyin , Bizim ŞİKAYET sayfamız dahil +18 sektörü ve penis büyütücü şikayetleri hakkında tüm mesajlarınızı buradan ilettiğiniz sürece yayınlamaya devam edeceğiz , bu alanda başka insanlarında canının yanmasını bir nebze olsun engelleye bilirsiniz. 


Sahte İlaç , hap ve ürünler.


Birde çakma diye tabir edilen satın aldığınız hap ve ilaçların elinize geldiğinde orjinal olmama ihtimali var buda büyük bir sıkıntı dolandırılmanız bir yana sağlığınız ile oynanması da söz konusu . bu durumlarda bende utanmadan çekinmeden resmi makamlara bu durumlar iletilmeli . 2009 yılında başımıza gelen bir olayı sizlerle de paylaşmak isteriz . O zaman ki call center görevlilerimizden F.... Beyin ilettiğine göre bir internet sitesin v-pills isimli bir ürün alıyor kendisi , ürün geliyor ambalaj standartları sitede verilenle uyuşmaması üzerine şüpheye düşüyor , Distiribütor firma yerine ürünü aldığı firmayı arıyor ve güzelce ikna ediliyor. müşteri ürünü düzenli şekilde Sabah akşam kullanıyor fakat 3 hafta sonunda mide yanması baş dönmesi gibi sorunlar ortaya çıkıyor ve 2 3 gün içerisinde şiddetleniyor. Çareyi acile gitmekte buluyor yapılan tetkiklerde müşterinin mide kanaması geçirdiği anlaşılıyor kullandığı üründen şüphelen müşteri doktora ürünü de veriyor biraz maliyetlide olsa doktorun önerisi üzerine laboratuar test,ne gönderiyor ürünü , İçinde hiçbir bitkisel katkı olmayan kapsüllerde kireç , karbonat , leblebi tozu gibi karışımlar çıkıyor . Müşteri etkisi çok olsun diye 3 hafta boyunca bu hapı sabah akşam aç karna kullanmış. sonuç mide kanaması davalar mahkemeler bu konunun bize gelmesi ise satışı yapan firmanın ne sitesinde verdiği adreste olması nede sitesinde sabit telefon bulunması . acaba sektörden tanıyor muyuz kimdir biliyor muyuz diye sormak amaçlı araması ile öğreniyoruz fakat bu müşteri ne ilkti ne son alacaktır. 


Dikkat etmeniz gerekenler. 


• Alışveriş yaptığınız sitenin kesinlikle adres bilgisini cadde sokak kapı numarası yazdığına emin olun . eğer internet bilginiz varsa google maps üzerinden bu adresi kendinizce olup olmadığını teyit edin.


• Alışveriş yaptığınız sitenin iletişim bölümünde birden fazla telefon numarası olması önemlidir ve en önemlisi sabit numara..

• Sipariş vermeden önce telefonla mutlaka arayın ve ulaşılabilir bir firma olduğundan emin olun

• müşteri temsilcisine site üzerinden veya ürün hakkında sorular sorun , ne kadar ilgili ve bilgili olduğunu denetleyin.

• Fatura kestiklerinden emin olun.

• çalıştığı kargo firmasını paket gelmeden önce söyleyin 

• ürünü alıp kargoya geldikten sonra poşetin dış cebinde sevk irsaliyesi veya fatura olmayan firmaların paketlerini almaktan kaçının.


Bu maddelere dikkat etmeniz önemlidir. 


Eğer sizinde bir şikayetiniz varsa aşağıda formdan bizimle paylaşın bu bizim sitemizin hizmeti ile de alakalı olabilir lütfen çekinmeyin!


Eğer sizinde bir şikayetiniz varsa aşağıda formdan bizimle paylaşın bu bizim sitemizin hizmeti ilede alalakı olabilir lütfen çekinmeyin!

Penis Büyütücü Şikayet Yorumları

“bi şerefsiz firma var kendine ait farklı isimlerde 3 5 sitesi var seks shop gibi her ürün var bunlardan ne alsam farklı ürün geliyor, geçen gün yine bu adamların sitesinden birine denk geldim yine aynı şeyi yaptılar işin kötüsü anca kargo geldiğinde anlaya biliyorum. lanet olsun 

Genelde kocamla birlikte internetten bu tip ürünlerin alışverişini çok yapıyoruz geçen ay bir siteden pompa siparişi verdik teyid etmek için arayan kişi elinde indirimli başka ürünler olduğunuda söyledi hepsi fantezi ürünüydü bizde uygun fiyatlı olan ürünlerden sipariş verdik tıoplam 5 6 parça fiyatıda 350 tl oldu kapıda ödeme aldık paket geldi ödemeyi yaptık bi açtık inanamazsınız boş sakız kutuları :@ sinirlerimiz tavan yaptı bir hafta aradık ulaşamdık adam tuğla parçası gazate kağıdı bile koymuş allah belanı versin eresinshop , kargo pakatei üzerinde fatura yoksa hiç almayın böyle adi firmalar çok var.  

Şikayet Formu

Tüm Şikayet ve yorumlarınızı buradan iletebilirsiniz.

Sipariş Ver ! 

Penis Büyütücü Yorumları